NAŠE DĚDICTVÍ

TVOŘÍME BUDOUCNOST JIŽ 125 LET

Od roku 1895 jsme tvořili dobově progresivní vozy. Modely, které vždy předbíhaly svoji dobu. Tento přístup se nejprve uplatnil u jízdních kol, následovaly motocykly a nakonec I automobily. Již 125 let spojujeme design, funkčnost a inovativnost ve všech oblastech naší práce. Rok 2020 je rokem, ve kterém hledíme do budoucnosti, věnujeme se přítomnosti a oslavujeme naši minulost.

PŘÍBĚH JAKO ŽÁDNÝ JINÝ

Vydejte se s námi na vzrušující cestu do historie značky ŠKOD. Vezmeme vás na cestu začínající založením společnosti až k současným vozům. Prozkoumejte s námi bohaté dědictví plné skvělých automobilů a fascinujících okamžiků.

USEDNĚTE ZA VOLANT

Projeďte se v historickém voze. Vraťte se s námi zpátky v čase a usedněte za volant vozu L&K ŠKODA 110. Čeká vás příjemná jízda starobylou Prahou, během které objevíte mnoho zajímavostí o voze i mimo něj.

HISTORICKÉ MILNÍKY

Po dobu existence firmy se objevilo několik průlomových okamžiků, které nás posunuly kupředu a diktovaly, jakou cestou se máme vydat. Podívejte se na ně a prozkoumejte všechny modely, které jsme kdy vytvořili.

SYMBOL NAŠÍ VYNALÉZAVOSTI

Každé auto s okřídleným šípem na kapotě se hrdě hlásí k dlouhodobé tradici značky ŠKODA. S proměnami vozů přišly také změny našeho loga. Podívejte se na jeho vývoj.

POHÁNĚNO TOUHOU

Historie není jen nudným plynutím času. Je to sbírka příběhů, která zůstává nadčasová. Abychom oslavili dědictví automobilky ŠKODA, vytvořili jsme časovou osu. Nikoliv událostí, ale emocí. Nejsou zde lepší strážci odkazu ŠKODA než lidé, kteří řídí naše auta.

ŠKODA MUZEUM

Zažijte historii ŠKODA v našem muzeu, kde spolu s ikonickými modely uvidíte I nejnovější koncepty budoucnosti. Součástí expozice je také možné nahlédnout do výrobních hal – samotného srdce továrny.